Цей сайт використовує кукі

Ми використовуємо файли кукі, невеликий фрагмент даних, які браузер зберігає у вигляді тимчасових файлів для наступних запитів до сайту. За замовчуванням кукі дозволені. Натискаючи «Дозволити кукі», ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо встановити файли кукі у вашому браузері. Технічні файли кукі необхідні для базової функціональності сервісів Audatex.

Інформуємо про ребрендінг групи компаній Solera

.

 Щасливого Нового року!

З новим роком з’являються нові можливості. Щоб наш сервіс ставав тільки краще, Solera перетворилася на глобальну інтегровану операційну компанію. Заглядаючи у 2022 рік, ми плануємо використати цей фундамент, щоб допомогти прискорити ваш успіх за допомогою високоефективних продуктів і невпинного зосередження на досконалості операційної діяльності.

Наше програмне забезпечення та послуги з обробки даних оцифровують весь шлях транспортного засобу та його власника від конвеєра до утилізації автомобіля. Ми організували наш бізнес навколо чотирьох важливих стовпів життєвого циклу транспортних засобів: вимоги до транспортних засобів, ремонту транспортних засобів, рішень для транспортних засобів та рішень для автопарку.

В результаті нашої трансформації ми з гордістю ділимося новим логотипом і веб-сайтом, які більш точно представляють Solera сьогодні. Логотип містить стилізовану блискавку, яка символізує наше прагнення використовувати нашу швидкість, дані та рішення, щоб допомогти прискорити ваш успіх. Будь ласка, відвідайте наш новий веб-сайт, щоб дізнатися більше про те, які зміни привносить Solera в галузь і як ми можемо допомогти вашому бізнесу.

Solera new logo

Це хвилюючий час у нашій галузі. Життєвий цикл автомобіля продовжує розвиватися, і ми вважаємо, що Solera є лідером, надаючи програмне забезпечення та послуги з передачі даних, щоб допомогти вам залишатися попереду конкурентів. Як завжди, якщо у вас виникли запитання, не соромтеся звертатися до нас.

Дякую за вашу роботу. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з вами у 2022 році!

Контакти

ТОВ «Аудатэкс Україна»

UNIT.City
вул. Дорогожицька 3, корпус B10, 6-й поверх
04119, Київ, Україна

04119, Київ, а/с -150

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua