Цей сайт використовує кукі

Ми використовуємо файли кукі, невеликий фрагмент даних, які браузер зберігає у вигляді тимчасових файлів для наступних запитів до сайту. За замовчуванням кукі дозволені. Натискаючи «Дозволити кукі», ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо встановити файли кукі у вашому браузері. Технічні файли кукі необхідні для базової функціональності сервісів Audatex.

Дані ЛФМ AZT для ринку України 2022 рік

.

В базі даних від 12.01.2022 (UKR120122) оновилися дані щодо вартості лакофарбового / витратного матеріалу системи фарбування AZT для ринку України на основі інформації наданої компанією AZT Automotive GmbH.
Дані по вартості сформовані на основі зібраної інформації від основних постачальників лакофарбових і витратних матеріалів ринку України в 2021 році за 4й квартал.

Дані були розраховані на основі інформації постачальників провідних виробників ЛФМ, що відповідають вимогам технічних регламентів і враховують всі ефекти, такі як - Metallic, Perlamutr.

У разі зауважень або побажань щодо використання цих даних, будь ласка, звертайтесь за адресою  (в темі повідомлення вкажіть "Вартість ЛФМ згідно з технологією AZT").

Контакти

ТОВ «Аудатэкс Україна»

UNIT.City
вул. Дорогожицька 3, корпус B10, 6-й поверх
04119, Київ, Україна

04119, Київ, а/с -150

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua