Цей сайт використовує кукі

Ми використовуємо файли кукі, невеликий фрагмент даних, які браузер зберігає у вигляді тимчасових файлів для наступних запитів до сайту. За замовчуванням кукі дозволені. Натискаючи «Дозволити кукі», ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо встановити файли кукі у вашому браузері. Технічні файли кукі необхідні для базової функціональності сервісів Audatex.

Важлива інформація про статус сервісу VIN запиту для Volvo. (Вирішено)

.

 

З метою забезпечення прозорості наша команда розробників з ідентифікації (AudaVIN) в команді Solera AudaVIN хотіла б поділитися з вами важливою інформацією про поточний стан обслуговування Volvo VIN і його вплив на клієнтів обслуговування Solera AudaVIN.

Поточний стан

Сервіс Volvo VIN, інтегрований в сервіс AudaNET AudaVIN, останнім часом стикається з погіршенням якості обслуговування з боку виробника.

Volvo працює над новим сервісом VIN (онлайн-API), і останнє рішення, яке було повідомлено нам (05.03.2020), що Volvo більше не будуть підтримувати поточний рішення по VIN.

Замість цього вони розробляють систему нового обслуговування, пропонуючи нам перейти на новий API якомога швидше (до кінця квітня 2020 року).

Важливе зауваження: Початковий план Volvo полягав у тому, щоб закрити поточне обслуговування VIN запитів до кінця серпня 2020 року, але, грунтуючись на недавніх перебоях в обслуговуванні, вони вирішили в односторонньому порядку прискорити цю міграцію.

Наступні кроки

Група розробників VIN-ідентифікації в Solera в даний час працює над міграцією API VIN-сервісу OEM для Daimler і Porsche.

І в зв'язку з вищевикладеним Volvo також була включена в цей план розробки, щоб встигнути в терміни, спочатку оголошені Volvo (які повинні бути готові до кінця серпня на вимогу).

Грунтуючись на цьому, розробники були змушені змінити план розробки, намагаючись пристосувати рішення для цієї критичної проблеми.

Завдання по новій інтеграції VIN для Volvo буде терміново включена в поточний робочий процес, щоб почати працювати над нею якомога швидше.

Але спочатку, за базовим планом, потрібно завершити поточні розробки, вже розпочаті для інших поточних критично важливих проектів.

Станом на початок березня 2020 ми не будемо відключати VIN-запити для Volvo, проте повідомляємо, що сервіс працює нестабільно.

Використовуючи сервіс, ви повинні розуміти ризики некоректної роботи VIN запиту. Однак, все ж використовуючи його ви повинні розуміти, що послуга фактично була надана і вам може бути виставлений рахунок до оплати.

Все вище викладене стосується тільки VIN запиту для Volvo.

ОНОВЛЕННЯ! Проблему було вирішено.

Контакти

ТОВ «Аудатэкс Україна»

UNIT.City
вул. Дорогожицька 3, корпус B10, 6-й поверх
04119, Київ, Україна

04119, Київ, а/с -150

Тел. +380 44 364 5865
axua@audatex.ua